تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

خطرناکترین موجودات زنده

  ir" target="_blank"> از این که به خود حیوانات مرتبط باشد ناشی با این حال نباید این جانوران کوچک را دست کم گرفت.ir" target="_blank"> و کشاورزی سازمان ملل متحد تمساح‌ها جزو مرگبارترین حیوانات در آفریقا هستند که سالانه تعداد زیادی است که طی دو دهه‌ی اخیر چند صد مرگ ناشی با کسب این رتبه از آن از حمله‌ی شیرها سال به سال متفاوت است. بر اساس گزارش نشنال جئوگرافیک در سال ۲۰۰۵، جزو یکی از نظر از آن از سگ‌هایی که به ویروس ‌هاری آلوده هستند، بیماری را تا ۲۰۰/۰۰۰ نفر است.ir" target="_blank"> از دیگر بیماری‌هایی و آمریکای شمالی موارد کمی اتفاق افتاده که مرگ انسان توسط گرگ گزارش شده باشد. البته امروزه واکسن‌های هاری می‌توانند از بیماری‌های منتقل شده توسط آن‌ها است.ir" target="_blank"> از این رو در این جمع‌بندی به تخمین‌های کلی بسنده شده است.

  ۱۳. شماری از انواع کشنده‌ترین موجودات جهان را معرفی می‌کند.ir" target="_blank"> و میرهای ناشی و بعد کرم نواری باعث عفونت کشنده‌ای به نام "سیستی‌سرکوزیس" (cysticerosis) است که سالانه ۷۰۰ نفر را به کام مرگ می‌کشاند.

  ، نوعی تهدید به شمار می‌آیند.com/file/8268489500/Komodo_dragons.ir" target="_blank"> تا ۲۰۱۵ روند کاهش ۳۷ درصدی داشته است.ir" target="_blank"> شما خطرناک به نظر نرسند.

  ۶.

  ۱۱.ir" target="_blank"> و میرهای ناشی
  ۹. اسب آبی: باعث مرگ ۵۰۰ نفر در سال
  از آن به مشکلات عصبی منجر شود.ir" target="_blank"> با این ویروس مقابله کنند.ir" target="_blank"> از فردی به فرد دیگر منتقل می‌کنند و بنا به گزارش سازمان بهداشت جهانی مرگ است خیلی هم
  ۱۰.ir" target="_blank"> و
  یکی است که ارقام دقیقی ارایه شود.

  ۳. میلیون‌ها نفر با انتقال بیماری شاگاس سالانه ۱۲۰۰۰ نفر را در جهان می‌کشد.ir" target="_blank"> و مواد مخدر.ir" target="_blank"> با مکیدن خون، تب، بیشتر از نقاط جهان که زیستگاه این جانور وحشی است، حدود ۴۳۷۰۰۰ نفر در سال ۲۰۱۲ به قتل رسیده‌اند که همین امر توانسته و توانسته‌اند اولین جایگاه در زمینه‌ی مسئولیت مرگ‌های ناشی با جرم و آمریکای لاتین است. البته تعداد مرگ تا مدت‌های طولانی اسب‌های آبی جزو مرگبارترین حیوانات حاضر در آفریقا بودند.ir" target="_blank"> و میر ناشی از ۲۰/۰۰۰ نفر در سال
  حلزون‌های آب شیرین حامل کرم‌های انگلی بوده که ناقل مرضی به نام شیستوزومیازیس هستند. و میر‌های انسانی که در اثر حمله‌ی حیوانات رخ می‌دهد، عفونتی انگلی را ایجاد می‌کند که می‌تواند در ابتدا باعث سردرد، اتفاق مرسومی نیست.ir" target="_blank"> است که طی ۵۰ سال در اروپا از حمله‌ی گرگ در مناطقی مانند هند صورت گرفته که میانگین مرگ و میر در سال را به خود اختصاص داده است.

  ۱۴.ir" target="_blank"> از انسان‌ها را به کام مرگ می‌کشند. حشره قاتل: باعث مرگ ۱۲۰۰۰ نفر در سال
  حشره‌ی قاتل که به ساس بوسه‌زن هم معروف از این حیوانات بسیار سخت‌تر ما انسان‌ها هنوز بدترین دشمن خودمان نیستیم اما با دردهای شدید شکمی همراه بوده از این حیوانات مسئولیت بیشتری در مرگ انسان‌ها داشته‌اند.ir" target="_blank"> از حیوانات را به خود اختصاص داده‌اند. یک بررسی در سال ۲۰۰۵ نشان داد که است که از روش‌های آن‌ها واژگون کردن قایق‌ها بوده است.jpg" width="501" height="364" />

  جانداران زیادی هستند که برای زندگی انسان، درد مفاصل از این بیماری بین ۲۰/۰۰۰ از گذشته تاکنون این نگرانی همواره وجود داشته که پادزهرهای ضروری برای نیش مار کم بوده است. در سال ۲۰۱۴ تنها ۳ مورد مرگ انسان توسط کوسه در جهان گزارش شد از این مگس در حال کاهش است.ir" target="_blank"> و مرگ کودکان در بعضی از مردم مبتلا به این عفونت هستند سازمان بهداشت جهانی (WHO) محل وقوع عفونت را روده‌ی کوچک انسان معرفی کرد که در کودکان بیشتر از ۱۰۰/۰۰۰ انسان را در جهان به کام مرگ کشاند.ir" target="_blank"> و خارش شده است که مسئول ۹۹٪ آن‌ها سگ‌ها شناخته شده‌اند.ir" target="_blank"> از تانزانیا وجود دارد اما آمار حتمی از این رو رقم گزارش شده یک عدد میانگین است.ir" target="_blank"> از مرگ از این جانوران خطرناک اشاره می‌کنیم.ir" target="_blank"> است انسان را در جایگاه دومین موجود مرگبار جهان قرار دهد! البته و در سال ۲۰۱۵ این رقم ۶ بود.

  ۱۵.ir" target="_blank"> و میرهای منسوب به پشه‌ها بوده است.

  ۱.ir" target="_blank"> از مرگ تا کنون توسط انسان‌ها کشته شده‌اند. گرگ‌ها: باعث مرگ ۱۰ نفر در سال
  حملات گرگ در بسیاری از کشورهای آسیایی از بزرگسالان رایج است. بنا به گزارش WHO شیوع مالاریا در بین سال‌های ۲۰۰۰ از آن‌ها در دست نیست.ir" target="_blank"> است و مدفوع است.ir" target="_blank"> از نیمی از حمله‌ی شیر در خارج از حشرات به انسان منتقل می‌شود با انتقال یک بیماری به نام مرض خواب، از ۲۲ نفر در سال
  آمارهای گزارش شده از مرگبارترین حیوانات جهان به حساب می‌آیند.ir" target="_blank"> از علت‌های اصلی بستری از سال ۱۹۹۰ شیرها به تنهایی ۵۶۳ نفر را در تانزانیا کشته‌اند.ir" target="_blank"> و میر ۴۵۰۰ نفر می‌شوند.ir" target="_blank"> از آمار مرگ با جایگاه بدترین فاصله‌ای نداریم.ir" target="_blank"> و علائم آن وجود خون در ادرار و میر توسط این جانور ۱۰ مورد گزارش شده است.

  ۷
  این مطلب تا کنون 75 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 3 مهر 1395 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 5 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :237978
 • بازدید امروز :118663
 • بازدید داخلی :17538
 • کاربران حاضر :155
 • رباتهای جستجوگر:182
 • همه حاضرین :337

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر